Wydawnictwo Toporzeł   -   Linki   -   Regulamin   -   Twój koszyk

Regulamin internetowej księgarni Wydawnictwa Toporzeł
(według Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta)
Dane firmy:
Wydawnictwo Toporzeł
REGON: 005986916 NIP: 8980012920
Forma Prawna: Jednoosobowa własność prywatna
Właściciel: Słowiński Zdzisław
Organ rejestracyjny: Prezydent Wrocławia, wpisał pod nr 13582 do ewidencji działalności gospodarczej w dniu 03.09.1990

Dane teleadresowe:
52-019 Wrocław Ulica: Gogolińska 11/2
tel. 71 341 63 79 kom. + 48 602 708 925
e-mail wydawnictwo@toporzel.pl https://toporzel.pl

Dane do przelewu
Konto bankowe:mBank 54 1140 2004 0000 3102 4793 3767
Konto w PayPal wydawnictwo@toporzel.pl

Tryb realizacji zamówienia.
Sprzedajemy publikacje Wydawnictwa, nowe, bez śladów użycia, na podstawie zamówienia poprzez formularz na stronie internetowej.

Po otrzymaniu zamówienia wysyłamy na podany Zamawiającego adres e-mail potwierdzenie zamówienia, oraz informację, czy liczba zmawianych egz. jest dostępna. Po otrzymaniu tego potwierdzenia można dokonać wpłatę na nasze konto bankowe lub na konto PayPal

Ceny książek są podane brutto. Formularz zamówienia do kosztów książek dolicza ryczałtowo koszt wysyłki 16 zł. dla adresu wysyłkowego w Polsce, niezależnie od liczby zamawianych książek.
Wysyłamy książki, listem poleconym, paczką pocztową, InPostem do paczkomata lub kurierem, w zależności wielkości przesyłki. Przy wyborze dostawy do paczkomatu lub kurierem proszę dopisać w oknie "Uwagi" formularza zamówienia numer telefonu oraz oznaczenie paczkomatu odbiorcy.
Kiedy adres dostawy Zamawiającego jest inny niż adres do faktury prosimy wskazać na który adres mamy wysłać przesyłkę.
Jeżeli adres wysyłkowy jest zagraniczny, w potwierdzeniu zamówienia podajemy koszt przesyłki według cennika Poczty Polskiej. Informacje o opłacie za przesyłkę (zaleznie od kraju docelowego oraz masy przesyłki) prześlemy na e-mail podany w zamówieniu .

Po wpłynięciu przedpłaty standardowo wysyłamy książki w następnym roboczym dniu, oraz przesyłamy link do strony, na krórej pozwala śledzenie drogi przesyłki.
Do przesyłki dołączamy dokument sprzedaży, paragon lub fakturę VAT, zgodnie z wyborem w formularzu zamówienia.
Po dokonania przelewu prosimy powiadomić nas o tym: mailem, SMSem lub telefonicznie.

Odstąpienie od zamówienia
Jeżeli Zamawiający po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia nie dokonał przedpłaty w czasie miesiąca uważamy za rezygnację zamówienia.

Prawo do zwrotu
Po otrzymaniu przesyłki, Zamawiający może zwrócić książki w czasie 14 dni od dnia dostarczenia przesyłki przez Dostawcę. Zwracane książki muszą być w stanie bez oznak używania a wysyłka do Wydawnictwa na koszt Odsyłającego. Wówczas zwracamy pieniądze za książki z potrąceniem realnych kosztów przesyłki do Zamawiającego.

Do spraw nieuregulowanych mają zastosowanie ogólne przepisy Ustawy o prawach konsumenta i Kodeksu Cywilnego.

Polityka prywatności:
Strona Wydawnictwa nie umożliwia zakłania konta klienta, i nie tworzy bazy danych Klientów.
Zamówienia składane ze strony Wydawnictwa dochodzą do nas drogą mailową Kontakty z Klientami są utrzymywane e-mailami, lub telefonicznie.
Korespondencja ta, po zrealizowaniu zamówienia na podstawie paragonu jest usuwana po upływie następnego miesiąca realizacji zamówienia.
Za realizację zamówinia przjmujemy fakt otrzymania potwierdzenia mailem prze Klienta otrzymania książek i brak zastrzeżeń ze strony odbiorcy. Jeżeli takiego potwierdzenia nie otrzymamy, przyjmujemy za realizację zamówienia fakt dostarczenia przesyłki przez przewoźnika - Pocztę, InPosta czy Kuriera,

Dokumenty transakcji na podstawie faktury VAT są zachowywane przez okres wymagany przez US, oraz wykazywane w plikach JPK przesyłanych do MF.

Wydawnictwo TOPORZEŁ, 52-019 Wrocław, Gogolińska 11/2, tel. +48 71 341 63 79, kom. +48 602 708 925 e-mail: wydawnictwo@toporzel.pl